PIĄTA  NIEDZIELA  WIELKANOCNA     28 kwietnia 2024
OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii św. będą miały pierwszą spowiedź we wtorek o godz. 18.00. Proszę, aby rodzice pomogli dzieciom w przygotowaniu się do tej spowiedzi.

2. W środę rozpoczniemy maj, miesiąc maryjny. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych po Mszy św. o godz. 18.00 oraz do organizowania nabożeństw w swoich wioskach przy krzyżach i kapliczkach. Proszę mi zgłaszać gdzie takie spotkania się odbywają.

3. Zapraszam wszystkich należących do Żywego Różańca na spotkanie formacyjne w środę 1 maja o godz. 19.00 w Domu Parafialnym.

4. W piątek 3 maja będziemy obchodzić uroczystość NMP Królowej Polski, Msze św. będą wg porządku niedzielnego. W ten piątek z racji uroczystości nie obowiązuje post.

5. Okazja do spowiedzi będzie w pierwszy piątek pół godziny przed każdą Mszą św. Chorych odwiedzę w czwartek od godz. 9.00. Proszę zgłaszać chorych.

6. Zapraszam na nabożeństwo wynagradzające z różańcem w I sobotę miesiąca o godz. 8.00.

7. Dziękuję za posprzątanie kościoła i kwiaty paniom: Kamańczyk, Król, Szymańskiej i Konopińskiej. O posprzątanie w przyszłym tygodniu proszę rodziny z Wójcinka: Walczak, Borkiewicz, Stasiak, Walewskich, Betkier, Wawszczak (bez kwiatów).

8. Dziękuję za posprzątanie kościoła w Gaci. O posprzątanie w przyszłym tygodniu proszę rodziny z Woli T. (Trzebienie): Kędzia, Sobieraj, Krysiak, Kidoń, Adamus.

9. Zapowiedzi: Aleksandra Pręczyńska, panna z naszej parafii i Mateusz Stradomski, kawaler z parafii św. Anny w Błaszkach (zap. II)

10. Dzieci mogą zabrać Ziarno.